ALOQA 2019-11-13T08:36:33+00:00
Bog’lanish uchun umumiy ma’lumotlar:

  • Toshkent shahri, Yakkasaroy tumani, Usmon Nosira ko’chasi, 156.
  • Telefon: +998 78 129 40 40
  • Elektron pochta manzili: info@ytit.uz

  Toshkentdagi Yeoju Texnika Instituti xodimlari bilan bog’lanish uchun ma’lumotlar.

F.I.SH Lavozim E–mail Ichki raqam
1 Kudaybergenov Janpolat Shamuratovich Rektor j.kudaybergenov@ytit.uz 100
2 Djo Byong Ryol Prorektor j.byouncryeol@ytit.uz 134
3 Kaniev Djamshid Maxmudovich Prorektor j.kaniyev@ytit.uz 146
4 Badalov Sharif Prorektor sh.badalov@ytit.uz 707
5 Sulaymanov Farux Kadrlar bo’limi boshlig’i hr@ytit.uz 114
6 Roman Аllaberganov O’quv-uslubiy bo’lim boshlig’i ark@ytit.uz 123
7 Аripov Аziz Jamoatchilik bilan aloqalar bo’limi boshlig’i a.aripov@ytit.uz 115
8 Jurabek Kurbanbaev Bosh hisobchi j.kurbanbayev@ytit.uz 118
9 Zuxra Jumaeva Bosh hisobchi o’rinbosari z.jumayeva@ytit.uz 119
10 Jamollidin Xashimov Strategik rejalashtirish bo’limi boshlig’i j.xoshimov@ytit.uz 120
11 Аbduboriy Xabibullaev Talabalar bilan ishlash bo’limi boshlig’i a.habibullayev@ytit.uz 128
12 Medd Graeme Uzluksiz ta’lim markazining rahbari m.graeme@ytit.uz 105
13 Аkmal Аllakuliev Xalqaro hamkorlik bo’limi boshlig’i a.allakuliyev@ytit.uz 137
14 Zilola Saidova Ta’lim sifatini boshqarish bo’limi boshlig’i z.saidova@ytit.uz 147
15 Mashrab Berdikulov “Biznesni boshqarish” va “Xalqaro iqtisodiy munosabatlar” yo’nalish rahbari m.berdikulov@ytit.uz 132
16 Kamoladdin Saidov “Arxitektura va shaharsozlik” va “Qurilish” yo’nalish rahbari k.saidov@ytit.uz 131
17 Nurbek Meyliev “Turizm” va “Xalqaro marketing” yo’nalish rahbari n.meyliyev@ytit.uz 130
18 Ilxom Mamayunusov “Muqobil energiya” va “Koreys filologiyasi” yo’nalish rahbari i.mamayunusov@ytit.uz 144
19 Fotima Аzimova “Liboslar dizayni” yo’nalish rahbari f.azimova@ytit.uz 133
20 Begzoda Аskarova “Chiroy estetikasi” yo’nalishi rahbari b.askarova@ytit.uz 151
21 Manzura Rustamova “Maktabgacha ta’lim” va “Boshlang’ich ta’lim” yo’nalishlari rahbari m.rustamova@ytit.uz 110
22 Elina Tovmasyan “Ingliz tili” kafedrasi mudiri e.tavmasyan@ytit.uz 138
23 Durdona Ergasheva “Koreys tili” kafedrasi mudiri d.ergasheva@ytit.uz 139
24 Xalmurza Sagidullaev “Aniq fanlari” kafedrasi mudiri kh.sagidullayev@ytit.uz 148
25 Mukarrama Berdieva “Rus tili” kafedrasi mudiri m.berdiyeva@ytit.uz 149
26 Suluxan Ismailova Ijtimoiy va gumanitar fanlar kafedrasi mudiri s.ismoilova@ytit.uz 150
27 Komila G’ulomova Axborot-resurs markazining rahbari k.gulomova@ytit.uz 112
28 Islom Аbulqosimov Texnik-iqtisodiy bo’lim boshlig’i i.abdulkasimov@ytit.uz 122